"ABD'deki bir Türk öğrenci, çocuk dahi olarak tanındı ve kan damarlarını temizleyen keşfi için burs kazandı"


Emir Özdenak'in fikri, hipertansiyon tedavisinde yeni bir çığır açtı. Aslında bu öğrenciyi New York'ta burs kazandığında tanımak üzücü. Ondan önce binlerce hayatı kurtarabilecek icadı hakkında Türkiye'nin dört bir yanına bilgi verilmiş ancak kimse onunla ilgilenmemiş.

Emir, uzun ömürlülüğün sırrının gemilerde olduğunu söylüyor. Temiz ve sağlıklılarsa, tamamen sağlıklı hissederken kolayca 120 yıl veya daha fazla yaşayabilirsiniz.

Muhabirimiz bu genç dahiyle röportaj yapmayı başardı. Emir Özdenak, kendisine tüm dünyada ün kazandıran; kan damarlarını temizleme ve ömrünü uzatmaya yönelik yenilikçi tekniğini ayrıntılı olarak anlattı.


Emir Özdenak keşfinden dolayı birçok devlet yöneticisi tarafından tebrik edildi.

Muhabir: Emir, temiz kan damarlarının sağlığın temeli olduğunu defalarca söyledin. Neden böyle düşünüyorsun?

Emir: Çok basit. Tüm iç organların, vücut ve beyin sistemlerinin çalışması, kan tedariğinin kalitesine bağlıdır. Sonuçta, kan temini, oksijen ve besin maddelerinin yanı sıra karbondioksit ve metabolik ürünlerin iç organlara alınmasıdır. Çocuklukta, ergenlikte, gençlikte çok hareket ediyoruz; damarlarımız yeni, elastik, temiz.Yani tüm organların beslenmesi maksimum düzeydedir. Ancak yaşla birlikte gittikçe daha az hareket ediyoruz ve kan damarlarımız kirlenmeye başlıyor. Bu, çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır. Yalnızca zararlı şeylerden değil (Örneğin; sigara içmek, yetersiz beslenme, ekoloji, hareketsiz bir yaşam tarzı), aynı zamanda oldukça doğaldır. Örneğin, herkeste meydana gelen lipid birikimi gibi…

Pasla dolu boruları hayal edin. Sonunda ne olacak? Sonuç olarak, su basıncı yükselir ve suyun kendisi tatsız hale gelir. Aynı şey vücudumuzda da oluyor. Kolesterol veya diğer maddeler üst üste biriktiğinde basınç yükselir. (Kirli kan damarları hipertansiyonun ana nedenidir.) Kan temini olması gerektiği gibi olmaz. Sonuç olarak, tüm organlar ve sistemler acı çeker ve zarar görür. Cilt bile bu bütüne bağlı bir sistemdir.

Sonuç olarak, kişi yaşlanmaya başlar. Kan damarlarınızı periyodik olarak temizlerseniz 120 yıla kadar yaşayabilirsiniz. Ve aynı zamanda, hiçbir şey size zarar vermez - tüm organlarınız ve beyniniz en sorunsuz şekilde çalışacaktır. Yani, kan damarlarını temizleyerek yaşamınızı ve sağlığınızı önemli ölçüde uzatabilirsiniz. Ve bu sadece teori değil. Bir zamanlar bunu hastalarıma tavsiye ettim ve şimdi kendim uyguluyorum. Tavsiyeme bir anda kulak veren herkes, akranlarından uzun süre yaşadı.

Bu, kan damarlarının kademeli olarak kirlenmesidir. Bunları hiç temizlemediyseniz ve 40 yaşın üzerindeyseniz, vücudunuz çok kirli demektir.
Bu, şimdi değilse bile yakında sağlığınızı etkileyecektir.

Muhabir: Damar kirliliği hangi patolojilere yol açar?

Emir: Daha önce de belirtildiği gibi, tüm organizma bundan muzdariptir. Ancak her şeyden önce kan dolaşımıyla doğrudan bağlantılı olan organlar ve sistemler yani kardiyovasküler sistemin kendisi acı çekiyor.

Vasküler kontaminasyon aşağıdaki gibi hastalıklara neden olur:

 • Aterosklerotik vasküler hastalık. Damarlar tamamen çalışmayı durdurur: küçük damarlar tamamen tıkanır ve büyüklerde büyük kolesterol birikintileri görülür.
 • Koroner kalp hastalığı. Koroner damarlardaki düzenli kan eksikliği nedeniyle oluşur ve bu da vasküler kontaminasyonun arka planına karşı gelişir.
 • İnme. Beyin dokularına kan tedarikinin sürekli ihlali ile, sinir uçlarının ölümü başlar ve bu da bazı işlevlerin kaybına yol açar.
 • Hipertansiyon. Kontaminasyon nedeniyle damarlardaki lümenin daralması ile basınç artar.
 • Phlebeurysm. Sadece bacaklarda (genellikle kadınları endişelendiren) değil, aynı zamanda vücudun içinde de oluşur. Varisli damarların sonuçlarından biri de hemoroiddir. (Basur)
 • Venöz ve arteriyel tromboz. Uzun süreli kontaminasyonla, damarlarda bir trombüs oluşabilir, damarın tamamen ölümüne yol açabilir. Bu da bir veya başka bir organdaki hücrelerin tek tek ölümüne yol açabilir. Bir kan pıhtısı kopar ve kan dolaşımına girerse kalpteki kan damarlarının tıkanmasına neden olabilir ve bu; vakaların% 70'inde ölümle sonuçlanan bir kalp krizidir.

Kardiyovasküler hastalıklardan birçok insan hayatını kaybetmektedir. Doktorlar, kan damarlarını temizlemenin gerekli olduğunu biliyorlar, ancak nedense böyle bir uygulama yok. Birçok doktor, hipertansiyon için kan basıncını düşürmek için haplar yazmaktadır. Ancak bu haplar iyileştirmezler sadece geçici etki gösterirler. Oysa damarları temizlemek gerekiyor. Yani, damar temizliği hakkında her şeyi biliyoruz ama neden bunu doğal yollarla sağayamıyoruz? Bu benim için önemli bir soru!

Muhabir: Damarların kirli olduğunu anlayabilecek herhangi bir belirti var mı?

Emir: Evet tabi ki. Ana semptomlar şunları içerir:

 • Migren
 • Hafıza bozukluğu
 • Kronik yorgunluk
 • Uykusuzluk hastalığı
 • Cinsel sorunlar
 • Görme ve işitmede bozulma
 • Yüksek tansiyon
 • Nefes darlığı ve anjina
 • Bacaklarda solgun cilt
 • Kas ve eklem ağrısı

Ancak bu belirtilere sahip olmasanız bile damar temizliği 30 yaşından sonra en az 5 yılda bir yapılmalıdır. Bu durumda sağlığınız çok daha iyi olacaktır.

Aslında, özellikle yaşlılarda kan damarları çok çabuk kirlenir. Gün boyu hamburger veya patates kızartması yemenize gerek yok. Damarlarda bir miktar kolesterol birikmesi için bir sosis veya çırpılmış yumurta yemek yeterlidir. Zamanla kir damarlarda birikir.

Muhabir: Hipertansiyon tedavisi için kan damarlarını temizleyen yenilikçi bir ürün keşfetmeyi başardınız. Bize bundan biraz daha bahseder misiniz, yenilik nedir?

Emir: Hipertansiyon için hemen hemen tüm modern Bu doğal karışımlar, kandaki anjiyotin dönüştürücü enzimi azaltmayı amaçlamaktadır, bu da basınçta geçici bir düşüşe (ve vazodilatasyona) yol açmaktadır. Yenilik, keşif ettiğim maddenin, bu enzimi üreten endokrin sistemi normalleştirmeyi amaçlamasıdır. Sonuç olarak, sadece hipertansiyon semptomlarının geçici olarak ortadan kaldırılmasına değil, aynı zamanda ortaya çıkmasının nedenlerinin de ortadan kaldırılmasına yardımcı olur - başka bir deyişle, hipertansiyon tamamen ortadan kalkar. Bu madde, kan damarlarını temizlemeye ve duvarlarını güçlendirmeye yardımcı olan özel elementler içerir. Yani, hipertansiyonun ana nedenini (kolesterol birikintileri) ortadan kaldırır ve ayrıca kan damarlarının yırtılmasını, kalp krizi ve felci önler.

Ülkenin önde gelen kalp cerrahı, Tıp Bilimleri Doktoru, JSC "Ulusal Bilimler Kalp Cerrahisi Merkezi" Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Onur Akal, programımızın muhabirine dahi öğrencisinin yeni inovasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi vermeyi kabul etti.

Dr. Onur Akal:Emir'ın harika bir fikri vardı ve ilacın yapımına bilim insanları yardımcı oldu. Araştırmaya çok sayıda uzman dahil edildi. Ulusal Kalp Cerrahisi Araştırma Merkezi'nin laboratuvarı deneyler için bir temel oluşturdu. Laboratuvarımızda yapılan çalışmalar inanılmaz sonuçlar veriyor.

Çözüm basit görünüyor. Bununla birlikte, endokrin sistemi etkilemek o kadar kolay değildir. Türk öğrenci Emir Özdenak, anjiyotesin dönüştürücü enzim üretimini normalleştirebilen bir madde keşfetti. Bunca zamandır bunun için bir Bu doğal karışım üretiyoruz. Bugüne kadar, bu madde sadece HealthyHeart Forte'da bulunmuştur.


HealthyHeart Forte, 1-2 haftalık düzenli kullanımda ağır şekilde kontamine olmuş kan damarlarını bile temizlemenizi sağlayan bir çare.


Ayrıca, bu yüzde yüz doğal formülün hiç bir kimyasal içermediğini, kan damarlarını temizlemek için yararlı bitkilerden elde edilen yüksek konsantre özler bulundurduğunu belirtmek isterim. Bu nedenle vücuda herhangi bir zarar vermez, oldukça yararlıdır.

Ulusal Kalp Cerrahisi Araştırma Merkezi'nin web sitesinde, klinik çalışmaların sonuçlarından elde edilen kan damarlarının temizliği ile ilgili resmi istatistikler bulunmaktadır. Toplamda, çalışma yaklaşık 2000 hastayı içeriyordu. Hepsi HealthyHeart Forte kullandı.

Araştırma sonuçları:

 • Bu şurup formundaki doğal karışımı aldıktan sonra 1-2 gün içinde kan basıncının normalleşmesi - deneklerin % 99'unda
 • Uygulama başına kalp atış hızı normalizasyonu - deneklerin% 97'sinde
 • Uygulama başına kolesterolden kaynaklı kan damarlarının tamamen temizlenmesi - deneklerin% 99'unda
 • Kronik hastalıkların tedavisinin etkinliğini artırmak - çalışılanların% 99'unda
 • İyileştirilmiş genel sağlık - yanıt verenlerin% 100'ünde
 • Doğal karışımı almanın yan etkisi yok - deneklerin% 100'ünde

Muhabir: HealthyHeart Forte'un maliyeti nedir ve nereden temin edebilirsiniz?

Dr. Onur Akal: HealthyHeart Forte özellikle şu anda çok uygun fiyatlı bir Bu doğal karışımtır - ÖNCESİNDE (DAHİL) HealthyHeart Forte %50 İNDİRİMLE SATILACAK!

HealthyHeart Forte ürünü, hipertansiyonla mücadele için devlet tarafından finanse edilmiştir. Sadece kısıtlı bir süre için, sırayla yurdun farklı bölgelerinde %50 İNDİRİMLE SATILACAK!

HealthyHeart Forte'u ülkenin herhangi bir yerinden nasıl teslim alacağınız hakkında daha fazla bilgi

HealthyHeart Forte almak için ihtiyacınız olan:

 • Bir başvuru formu doldurun
 • Bundan sonra yönetici teslimat adresini netleştirmek için sizi geri arayacaktır.
 • 1-4 gün sonra (teslimat için gereklidir), HealthyHeart Forte'u kargo aracılığıyla almanız gerekecektir.

Damar temizliğini korumak için 1-2 yılda bir temizlik kürü almanızı tavsiye ederim. Bu özellikle yaşlı insanlar için önemlidir. Bu durumda, sağlığınızı büyük ölçüde iyileştirebilir ve yaşlılığın başlangıcını geciktirebilirsiniz. Sonuçta, temiz kan damarları sağlığın garantisidir.

Muhabir: Emir ve Dr. Onur Akal, böylesine detaylı bir röportaj için çok teşekkür ederim.

YÜZDE 50 İNDİRİM KODUNUZ:
No. 1000 8976 2456 654


DAMARLARINIZI TIKAYAN KATMANI TEMİZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu kod, yalnızca "HealthyHeart Forte" ürünü için% 50'ye varan bir indirim için kullanılabilir. Farklı bir günde tekrar vereceğiniz siparişlerde kullanılamaz.

Türk Sağlık Birliği'nin desteğiyle özel çalışma

Unutmayın, özel teklif tarihine kadar geçerlidir.

İndiriminiz
298 TL

149 TL + 10TL Kargo

Tebrikler!

HealthyHeart Forte ürününe %50 indirimle sahip olma şansı yakaladınız! Acele edin ve hemen siparişinizi tamamlayın. Aksi takdirde sırada bekleyen bir diğer ziyaretçi bu indirimi kapabilir!

İndirimin Bitimine Kalan Süre:

XX : XX
+90XXXXXXXXXX

Tebrikler!

Sipariş verebilirsiniz HealthyHeart Forte % 50 indirimli!

OK

Yorumlar


Kazım Pekşen / İstanbul

Bu dahi çocuğun ailesine teşekkürler! HealthyHeart Forte'u çoktan aldım! Yarı fiyatına böylesi bir ürün vereceklerine elime ulaşana kadar inanmadım.

Bir saat önce
Eray Gündoğdu / İstanbul

Ben de HealthyHeart Forte'u deneyimledim. 7 yıldır hipertansiyonum var. Doktorun tavsiyesi üzerine damarlarımı temizlemeye karar verdim. HealthyHeart Forte'u aldıktan bir ay sonra basınç normale döndü! Şimdi 2 aydır hipertansiyonsuz yaşıyorum. Tamamen farklı ve daha güzel bir hayatım var artık. Kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Bu harika ürünü herkese tavsiye ediyorum. Promosyonları kaçırmayın.

Bir saat önce
Talat Aydınlı / Eskişehir

Teşekkür ederim. Ben de programa kaydolmayı başardım. Kargo ile dilediğiniz yere getiriyorlar.

Bir saat önce
Serhat Hendem / Ankara

Zeki çocuk Emir saol var ol. HealthyHeart Forte ile tedavi oldum, hipertansiyonum geçti.

Bir saat önce
Mustafa Bayar / İstanbul

Geçen ay HealthyHeart Forte ile tedaviye başladım. Tansiyonum ara sıra yükseldi. Yaklaşık 2-2,5 hafta içtim. Sonrasında tansiyonum sabitlendi. Artık kendimi sağlıklı bir insan gibi hissediyorum.

Bir saat önce
Veli Akcan / Samsun

Yaklaşık 5 yıldır bu ürünle kan damarlarını temizliyorum. Güçlü ve sağlıklı kalmama kesinlikle bu ürün yardımcı oluyor. Tek bir ağrım yok damarlarınızı temizlemeyi ihmal etmeyin.

Bir saat önce
İsmail Ayaz / Malatya

Bu doğal karışım çok iyi. Sürekli 140 ila 90 arasında bir tansiyonum vardı, birkaç yıl böyle yaşadım. Bu ürünü kullandıktan sonra 125 ila 85 oldu. Sağlığım önemli ölçüde iyileşti.

Bir saat önce
Aysel Demirci / Tekirdağ

Bununla yüksek tansiyonum geçti. Yüksek tansiyona zamanla diyabet ve böbrek sorunları da eklendi. Hafızam zayıftı ara ara görme bozukluğu yaşıyordum. Denediğim hiçbir şeyin gerçekten yardımı olmadı. HealthyHeart Forte'u denemeye karar verdim. İlk kez internet üzerinden bu doğal karışım aldım sonuç şikayetlerimden kurtuldum.

Bir saat önce
Emre Saydam /İstanbul

% 15 indirim kazanmışım, teşekkür ederim.

Bir saat önce
Oya Algül / Bursa

Teşekkür ederim. Geçenlerde televizyonda bu çocuk ve bu doğal karışımla ilgili bir program izledim. Bir sürü doktor çocuğu övdü, hayret verici. Başarıları daim olsun.

Bir saat önce
Ulaş Ünsal / Ankara

Bir aydır kullanıyorum. Kan basıncım tamamen normale döndü ve daha iyi hissetmeye başladım teşekkürler Emir.

Bir saat önce
Esma Baykam / İstanbul

Ürün hakkında daha fazlasını okudum. Etkileyici!

Bir saat önce
Ergün Hasırcı / Ankara

Bu minik dahiden çok etkilendim. % 25 indirim kazandım ve 3 gün sonra ürünler adresime geldi. Kullandım ve gözle görülür bir iyileşme söz konusu. Kan basıncım normale döndü. Uyku düzenim yerine geldi. Sanırım artık daha sağlıklı bir insanım. Tavsiye ederim, düzenli kullanım için bir kaç şişe aldığınızda ve eğer kredi kartıyla ödeme yaparsanız indirimleri daha çok artıyor ve hatta 1 ürün bedavaya geliyor.

Bir saat önce
Yorum yap


YARI YARIYA İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN!
Türkiye
Подтвердите, что номер указан правильно:

-

-

-

-